olymp.cn.ua logo

Вітаємо в Інтернет-школі
з підготовки до Всеукраїнських учнівських олімпіад!

Математика

____________________________

Наказ ЧОІППО імені К.Д. Ушинського від 17.06.2020 № 42 “Про підсумки діяльності обласної заочної школи для обдарованих здобувачів освіти «Юний математик» у 2019/2020 навчальному році”

_____________________________

Координатор школи "Юний математик":

Тур Ганна Іванівна,
E-mail: turanna1963@ukr.net,
тел. +38 (067) 288-66-37

Адміністратор сайту:

Корнієць Олександр Миколайович,
E-mail: distosvita@ukr.net,
тел. +38 (097) 923-90-23

Новини сайту

(No news has been posted yet)

Available courses

Матеріали курсу допоможуть тобі розвивати своє логічне мислення, розширювати і поглиблювати знання з математики, зокрема з таких тем: «Задачі на кмітливість», «Задачі на переливання і зважування», «Геометричні ломиголовки», «Задачі на відновлення», «Логічні задачі». А спілкування з учителями-тьюторами сприятиме опануванню і засвоєнню матеріалу. Тож вперед до нових горизонтів, математика на тебе чекає.

Матеріали курсу допоможуть тобі розвивати своє логічне мислення, розширювати і поглиблювати знання з математики, зокрема з таких тем: «Подільність чисел», «Елементи теорії множин», «Логічні задачі на впорядкування множин», «Текстові задачі». А спілкування з учителями-тьюторами сприятиме опануванню і засвоєнню матеріалу. Тож вперед до нових горизонтів, математика на тебе чекає.

Матеріали курсу допоможуть тобі розвивати своє логічне мислення, розширювати і поглиблювати знання з математики, зокрема з таких тем: «Текстові задачі», «Графи», «Гроші і трохи алгебри», «Парність», «Принцип Діріхле», «Як грати, щоб виграти?», «Планіметрія». А спілкування з учителями-тьюторами сприятиме опануванню і засвоєнню матеріалу. Тож вперед до нових горизонтів, математика на тебе чекає.

Матеріали курсу допоможуть тобі розвивати своє логічне мислення, розширювати і поглиблювати знання з математики. А спілкування з учителями-тьюторами сприятиме опануванню і засвоєнню матеріалу. Тож вперед до нових горизонтів, математика на тебе чекає.

Зразки оформлення матеріалів, записи вебінарів, навчальні програми, інструкції, тощо.