olymp.cn.ua logo

Вітаємо в Інтернет-школі
з підготовки до Всеукраїнських учнівських олімпіад!

18 травня 2019 року відбувся очний етап обласної очно-заочної школи для обдарованих здобувачів освіти «Юний математик».

Всі учасники отримали подарунки від профорієнтаційного порталу – Proforientator.info, Контори Рі та КМ Медіа. Також, подарунки від Proforientator.info отримали і тьютори школи.

Вітаємо переможців!

Завдання очного етапу оласної очно-заочної школи для обдарованих здобувачів освіти "Юний математик"

Розв'язки завдань очного етапу оласної очно-заочної школи для обдарованих здобувачів освіти "Юний математик"

»»»»»»» Фоторепортаж очного етапу обласної очно-заочної школи для обдарованих здобувачів освіти «Юний математик» «««««««

УВАГА!!! Учасники школи, які виконали всі тести (самостійні та контрольні роботи) але не потрапили на очний етап отримають сертифікати за активну участь у заочному етапі!!!

Список учнів, які отримають сертифікат за активну участь

Списки учасників очного етапу - Лист ЧОІППО імені К.Д. Ушинського від 16.04.2019 №20/01-12/385 «Про проведення очного етапу обласної очно-заочної школи «Юний математик»

Контактні телефони, адреси:
Корнієць Олександр Миколайович, тел. 0979239023, distosvita@ukr.net
Вовк Юлія Юріївна, тел. 0637413059, freeeidea@ukr.net
Тур Ганна Іванівна, тел. 0672886637, turanna1963@ukr.net
Вошкіна Інна Анатоліївна, тел. (0462) 72-27-93, obdarov5@ukr.net

 

Математика

Координатори школи "Юний математик":

Вовк Юлія Юріївна
E-mail: freeeidea@ukr.net,
тел. +38 (098) 665-48-95

Тур Ганна Іванівна
E-mail: turanna1963@ukr.net,
тел. +38 (067) 288-66-37

Адміністратор сайту

Корнієць Олександр Миколайович,
E-mail: distosvita@ukr.net
тел. +38 (097) 923-90-23

Новини сайту

(No news has been posted yet)

Available courses

Матеріали курсу допоможуть тобі розвивати своє логічне мислення, розширювати і поглиблювати знання з математики, зокрема з таких тем: «Задачі на кмітливість», «Задачі на переливання і зважування», «Геометричні ломиголовки», «Задачі на відновлення», «Логічні задачі». А спілкування з учителями-тьюторами сприятиме опануванню і засвоєнню матеріалу. Тож вперед до нових горизонтів, математика на тебе чекає.

Матеріали курсу допоможуть тобі розвивати своє логічне мислення, розширювати і поглиблювати знання з математики, зокрема з таких тем: «Подільність чисел», «Елементи теорії множин», «Логічні задачі на впорядкування множин», «Текстові задачі». А спілкування з учителями-тьюторами сприятиме опануванню і засвоєнню матеріалу. Тож вперед до нових горизонтів, математика на тебе чекає.

Матеріали курсу допоможуть тобі розвивати своє логічне мислення, розширювати і поглиблювати знання з математики, зокрема з таких тем: . А спілкування з учителями-тьюторами сприятиме опануванню і засвоєнню матеріалу. Тож вперед до нових горизонтів, математика на тебе чекає.

Матеріали курсу допоможуть тобі розвивати своє логічне мислення, розширювати і поглиблювати знання з математики, зокрема з таких тем: . А спілкування з учителями-тьюторами сприятиме опануванню і засвоєнню матеріалу. Тож вперед до нових горизонтів, математика на тебе чекає.