olymp.cn.ua logo

Вітаємо в Інтернет-школі
з підготовки до Всеукраїнських учнівських олімпіад!

Математика

Координатори школи "Юний математик":

Вовк Юлія Юріївна
E-mail: freeeidea@ukr.net,
тел. +38 (098) 665-48-95

Тур Ганна Іванівна,
E-mail: turanna1963@ukr.net,
тел. +38 (067) 288-66-37

Адміністратор сайту

Корнієць Олександр Миколайович,
E-mail: distosvita@ukr.net,
тел. +38 (097) 923-90-23

18 травня 2019 року відбувся очний етап обласної очно-заочної школи для обдарованих здобувачів освіти «Юний математик».

Всі учасники отримали подарунки від профорієнтаційного порталу – Proforientator.info, Контори Рі та КМ Медіа. Також, подарунки від Proforientator.info отримали і тьютори школи.

Учасники школи, які виконали всі тести (самостійні та контрольні роботи) але не потрапили на очний етап отримали сертифікати за активну участь у заочному етапі!!

Новини сайту

(No news has been posted yet)

Available courses

Матеріали курсу допоможуть тобі розвивати своє логічне мислення, розширювати і поглиблювати знання з математики, зокрема з таких тем: «Задачі на кмітливість», «Задачі на переливання і зважування», «Геометричні ломиголовки», «Задачі на відновлення», «Логічні задачі». А спілкування з учителями-тьюторами сприятиме опануванню і засвоєнню матеріалу. Тож вперед до нових горизонтів, математика на тебе чекає.

Матеріали курсу допоможуть тобі розвивати своє логічне мислення, розширювати і поглиблювати знання з математики, зокрема з таких тем: «Подільність чисел», «Елементи теорії множин», «Логічні задачі на впорядкування множин», «Текстові задачі». А спілкування з учителями-тьюторами сприятиме опануванню і засвоєнню матеріалу. Тож вперед до нових горизонтів, математика на тебе чекає.

Матеріали курсу допоможуть тобі розвивати своє логічне мислення, розширювати і поглиблювати знання з математики, зокрема з таких тем: «Текстові задачі», «Графи», «Гроші і трохи алгебри», «Парність», «Принцип Діріхле», «Як грати, щоб виграти?», «Планіметрія». А спілкування з учителями-тьюторами сприятиме опануванню і засвоєнню матеріалу. Тож вперед до нових горизонтів, математика на тебе чекає.

Зразки оформлення матеріалів, записи вебінарів, навчальні програми, інструкції, тощо.