olymp.cn.ua logo

Вітаємо в Інтернет-школі
з підготовки до Всеукраїнських учнівських олімпіад!

Всі учасники Інтернет-школи зареєстровані. Дані для входу надіслані на вказані електронні адреси або електронні адреси закладів освіти. Якщо з якихось причин дані не надійшли, то напишіть листа на адресу distosvita@ukr.net

Математика

Координатори школи "Юний математик":

Вовк Юлія Юріївна
E-mail: freeeidea@ukr.net,
тел. +38 (098) 665-48-95

Тур Ганна Іванівна
E-mail: turanna1963@ukr.net,
тел. +38 (067) 288-66-37

Адміністратор сайту

Корнієць Олександр Миколайович,
E-mail: distosvita@ukr.net
тел. +38 (097) 923-90-23

Новини сайту

(No news has been posted yet)

Available courses

Матеріали курсу допоможуть тобі розвивати своє логічне мислення, розширювати і поглиблювати знання з математики, зокрема з таких тем: «Задачі на кмітливість», «Задачі на переливання і зважування», «Геометричні ломиголовки», «Задачі на відновлення», «Логічні задачі». А спілкування з учителями-тьюторами сприятиме опануванню і засвоєнню матеріалу. Тож вперед до нових горизонтів, математика на тебе чекає.

Матеріали курсу допоможуть тобі розвивати своє логічне мислення, розширювати і поглиблювати знання з математики, зокрема з таких тем: «Подільність чисел», «Елементи теорії множин», «Логічні задачі на впорядкування множин», «Текстові задачі». А спілкування з учителями-тьюторами сприятиме опануванню і засвоєнню матеріалу. Тож вперед до нових горизонтів, математика на тебе чекає.